Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga!Zmiany, zmiany, zmiany na jeszcze lepsze...

Letni okres 2009 roku natchnął nas do podjęcia kroków w kierunku poważnych zmian. Karolinka - mała, prężna agencja reklamowa rozwinęła skrzydła. Obdarzona sympatią  i zaufaniem niezliczonej liczby klientów urosła w siłę. Doświadczenie i pewna sytuacja na rynku sprawiły, że postanowiła zmienić swą nazwę. Z ciepłej, budzącej radosny uśmiech Karolinki wyrósł MarSzand - znawca sztuki reklamy.

Dziękujemy dotychczasowym kontrahentom za zaufanie i miłą współpracę licząc na dalszy rozwój znajomości i obustronne korzyści z niej wypływające. Każdą zwracającą się do nas osobę traktujemy indywidualnie, tak by atmosfera współpracy przede wszystkim była przyjemna. Dziękujemy zatem wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu oraz tym, którzy myślą o tym, aby się do nas przyłączyć. Dziękujemy naszym dostawcom dzięki którym nasi klienci mają specjalne warunki, a my gwarancję dobrej współpracy i sprawnego serwisu. Wszystkim osobom nam przychylnym życzymy wszystkiego najlepszego i zapewniamy o naszych staraniach w kierunku ulepszania dalszego współdziałania.

Z wyrazami szacunku

Załoga MarSzand

Ostatnie wydarzenia w naszej firmie

01.07.2014


10.04.201404.04.2014


01.03.2014
01.02.2014

Informujemy, że od tej pory wszelkie wydarzenia w naszej firmie możecie Państwo śledzić na naszej stronie na portalu Facebook.
Zachęcamy do odwiedzania, komentowania i dodawania postów.
Dla Państwa wygody zmodernizowaliśmy naszą stronę. Unowocześnilismy panele, udostępniliśmy stany on-line, wprowadziliśmy nowe katalogi, m.in. z imponującą konfekcją skórzaną oraz położyliśmy nacisk na promocję najbardziej zaufanych marek na polskim rynku reklamowym, jak m.in. Porceline oraz DreamPen.
Pracownicy Marszanda podnosili swoje kompetencje podszas szkolenia zorganizowanego
w firmie Maxim. Dzięki temu możemy przekazywać Państwu "wiedze tajemną" oraz nowinki w zakresie znakowania ceramiki reklamowej.
Idąc z duchem czasu otworzyliśmy dla Państwa nowoczesny sklep internetowy. Znajdują się w nim starannie wyselekcjonowane produkty, których ilość systematycznie będzie wzrastać. Już teraz cieszymy się  pozytywnym przyjęciem nawet wśród klientów detalicznych. Swojego poparcia 
w platformowym konkursie na e-sklep udzieliło nam
ponad 200 osób.
Podążając z duchem czasu zakupiliśmy nowoczesną ekologiczą drukarkę Ricoh GX E2600. Dzięki Unikalnej technologii Liquid Gel™ możemy zaoferować Państwu bardzo trwałe kolorowe wydruki odporne na wilgoć i promieniowanie UV.
Zachęcamy gorąco do wypróbowania naszych nowych możliwości.
10.03.2012 Unowocześniliśmy naszą linię produkcyjną wprowadzając maszynę hafciarską japońskiej firmy Happy HCS 1201 Voyager.
05.01.2011 W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów poszerzyliśmy park maszyn o ploter laserowy najnowszej generacji.
10.02.2010 Informujemy, że od dnia 10.02.2010 roku zyskaliśmy status partnera handlowego firmy Maxim wiodącego producenta ceramiki reklamowej.
28.01.2010 Kolejne targi reklamy za nami. W warszawskich obiektach Expo XXI na ponad 14.000 m2 wystawiło się blisko 550 importerów i producentów. Rema 2010 obfitowała w inspiracje
i nowości. Byliśmy tam specjalnie po to, by je Państwu przwieźć. Sukcesywnie będziemy odkrywać je w naszych newsletterach, ale już teraz zamieszczamy nowe katalogii w zakładce "OFERTA". Zapraszamy.    
30.09.2009 Zachęceni sporym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem naszego nowego produktu, jakim są kosze okolicznościowe, postanowiliśmy wprowadzić je na stałe do swojej oferty.
15.07.2009 Na potwierdzenie rzetelności firmy pragniemy poinformować, iż przystąpiliśmy do programu SWB - Solidni w Biznesie. Chlubimy się otrzymanym certyfikatem, dzięki któremu budzimy jeszcze większe zaufanie. Uzyskanie statusu Partnera programu SWB jest potwierdzeniem najwyższej wiarygodności finansowej. Członkowie programu tworzą grupę solidnych firm aktywnie współpracujących ze sobą w zakresie wymiany informacji.
15.02.2009 Dla poprawy jakości usług zakupiliśmy maszynę do wycinania folii Summa D60/U oraz prasę półautomatyczną. To nie koniec naszych inwestycji. W najbliższym czasie planujemy jeszcze bardziej wzbogacić linię produkcyjną.
 
MarSzand Sztuka Reklamy
Zaloguj