Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga!O firmie

"MarSzand Sztuka Reklamy" jest agencją reklamową z siedzibą w centrum Bydgoszczy.

Jej misją jest dążenie do podnoszenia satysfakcji klientów ze współpracy i poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań dla coraz bardziej wymagającego rynku. Realizuje przedsięwzięcia związane z reklamą wewnętrzną. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu doboru i znakowania upominków reklamowych. Proponuje standardowe i wyszukane gadżety znakowane metodą tampondruku, sitodruku, grawerowania laserowego, haftu, wgrzewu oraz tłoczenia.

 

 

MarSzand kiedyś Agencja Reklamowa Karolinka - firma o charakterystycznym i ciepłym logo w tle, która u wielu osób wzbudziła zaufanie, wciąż zbiera pozytywne opinie klientów zadowolonych z jej obsługi ale i nie odrzuca tych negatywnych, które pobudzają do wprowadzania ulepszeń i rozwoju. Stawia na elastyczność w działaniu, szeroką pomoc i terminowość zleceń.

Jej handlowcy pracują kreatywnie, z zaangażowaniem, dowcipem, energią i urokiem osobistym zyskując w zamian długotrwałą współpracę. Ich inicjatywa i otwartość firmy na wyzwania prowadzą ją do wciąż rosnącego sukcesu rynkowego.

MarSzand wdraża nowe rozwiązania, wzbogaca linię produkcyjną, planuje dalsze inwestycje i proponuje nowe usługi swoim stałym i nowym kontrahentom.

Przyłącz się zatem

Gorąco zapraszamy

Zajrzyj do nas

MarSzand Sztuka Reklamy
Zaloguj